Rozbudowana platforma www dla branży fitness

Rozbudowana platforma www dla branży fitness

Exercise Library - platforma www dla branży fitness

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy rozbudowany serwis - platformę www dla branży fitness, która ma ułatwiać miłośnikom zdrowego trybu życia korzystanie z wygodnych treningów online. Na platformie zaprezentowano liczne ćwiczenia ze specjalną wyszukiwarką, która umożliwia filtrowanie wyników.

Trenerzy i użytkownicy mogą samodzielnie tworzyć własne plany treningowe online. Na platformie umieściliśmy specjalny player do odtwarzania filmów treningowych. Użytkownik może zaplanować parametry poszczególnych ćwiczeń np. liczbę powtórzeń, liczbę wykonanych serii, czas wykonanych powtórzeń i przerwy. Player w trakcie odtwarzania pokazuje wszystkie niezbędne informacje, które pomagają prawidłowo wykonać trening.

Trenerzy, którzy korzystają z platformy www dla branży fitness, mogą założyć na niej specjalne konto z bazą klientów i indywidualnymi planami ćwiczeń. W ramach panelu mogą śledzić postępy klientów oraz w każdej chwili sprawdzić ważne informacje na temat poszczególnych podopiecznych (kwestionariusz, pomiary, notatki, zdjęcia).

Ponadto platforma www, którą zaprojektowaliśmy, posiada wbudowany komunikator, integrację z systemem płatności online Przelewy24 oraz cykliczne, automatyczne odnawianie abonamentu. Strona została wykonana na podstawie przekazanego projektu graficznego. Jest w 2 językach (PL, ENG) i jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Platforma www dla branży fitness - cechy projektu:

  • rozbudowany serwis www z ofertą planów treningowych
  • funkcjonalna wyszukiwarka oferty ćwiczeń, z możliwością filtrowania wyników
  • wbudowany player z możliwością tworzenia własnych planów treningowych
  • specjalny panel użytkownika (trenera) z bazą danych
  • wbudowany komunikator do przesyłania zaleceń przy treningach online
  • integracja z metodami płatności online Przelewy24 + cykliczne automatyczne odnawianie abonamentu
  • dwujęzyczna wersja strony (ENG, PL)
Zobacz pozostałe realizacje stron www, e-sklepów i aplikacji mobilnych naszego autorstwa.