Poznaj DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

Tworzymy szybkie, nowoczesne strony internetowe, którymi możesz zarządzać samodzielnie!

DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

Strona internetowa jest jak dom - jeśli ma spełniać swoje zadanie trzeba o niego dbać, robić porządki, a od czasu do czasu przeprowadzić generalny remont. Potrzebujesz do tego jednak odpowiednich narzędzi. W przypadku stron internetowych stworzonych w DejvSoft takim narzędziem jest nasz autorski CMS, czyli system zarządzania treścią.

Dlaczego w DejvSoft używamy autorskiego CMS?

System zarządzania treścią, który stosujemy w Agencji Interaktywnej DejvSoft jest zaprojektowany tak, by jak najbardziej ułatwić modyfikowanie strony internetowej. Zależało nam na maksymalnej prostocie, wygodzie i intuicyjności. Istniejące, ogólnodostępne CMS-y nie dają takich możliwości. Ponadto ze względu na ekskluzywność kodu naszego CMS-a, możemy zagwarantować jego całkowite bezpieczeństwo.

Co to jest CMS?

Zacznijmy jednak od początku. Co to jest CMS? CMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią, czyli Twoją stroną internetową. Wygodny panel, w którym możesz wstawić nowy wpis na blog, zmienić zdjęcia lub zaktualizować ceny swoich usług.

Jeżeli nie zatrudniasz programisty, bardzo ważne, aby system, na którym opiera się Twoja strona był maksymalnie intuicyjny. Jego obsługa powinna być równie łatwa, co obsługa zwykłego edytora tekstu.

Co jest lepsze: Wordpress czy autorski CMS?

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć autorski CMS? Dlaczego nie korzystamy, tak jak wiele agencji, z popularnego systemu Wordpress? To dla nas oczywisty wybór. Nie chodzimy na skróty. Przewaga autorskich rozwiązań jest naprawdę znacząca. A my chcemy dla naszych klientów jak najlepiej.

  • Szybkość - strony stworzone na Wordpress są o wiele mniej wydajne i ładują się dłużej
  • Bezpieczeństwo - inne CMS nie mają odpowiednich zabezpieczeń, a ich kod jest jawny i dostępny dla wszystkich
  • Unikalność - ogólnodostępne CMS mają swoje ograniczenia. Nasz autorski CMS możemy dowolnie modyfikować, by stworzyć dokładnie taką stronę, jaką chcesz
  • Pozycjonowanie - wydajność i szybkość ładowania jest jednym z aspektów ocenianych przez algorytmy Google. Lepsze wyniki to wyższa pozycja w wyszukiwarce

Poznaj nasze projekty oparte na naszym autorskim CMS, które zrealizowaliśmy na przestrzeni 10 lat działalności. Sprawdź, jak projektujemy strony internetowe, sklepy online i aplikacje mobilne. Witryny stworzone z DejvSoft są profesjonalne i szybkie, a każdy projekt tak unikalny, jak każdy biznes, z którym pracowaliśmy.

Zalety DejvSoft CMS

Elastyczność

Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty stron www. Dzięki DejvSoft CMS jesteśmy elastyczni. Możemy stworzyć stronę, która będzie w 100% odpowiadała Twojej wizji.

Wysoka wydajność - szybkie ładowanie strony

Co robisz, jeżeli strona www, na którą chcesz wejść ładuje się kilkanaście sekund? No właśnie. Wydajność Twojej witryny to podstawa - zarówno w oczach klientów, jak i algorytmów Google.

Łatwa edycja treści, jak w edytorze office

Nie musisz znać się na technologii, żeby obsługiwać nasz CMS. Stawiamy na intuicyjność - nasz system do zarządzania treścią obsłużysz prosto i szybko. Wszystkie opcje są łatwo dostępne, a całość przypomina standardowy edytor tekstu. Obsługa strony jeszcze nigdy nie była tak prosta!

100% bezpieczeństwa

Strony internetowe, które tworzymy są stabilne i odporne na ataki hakerskie. Kod jest ukryty i zabezpieczony. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa Twojej strony.

Bazujemy na modułach

Strona jest budowana modułowo. W każdej chwili możesz włączyć lub wyłączyć dodatkowe funkcjonalności, bez zmian w całym systemie. Możesz to zrobić jednym kliknięciem!

Szablony dla podstron

Często zmieniasz wygląd swojej strony? DejvSoft CMS umożliwia zmianę wyglądu dla wszystkich lub wybranych podstron, na bazie jednego, autorskiego szablonu stworzonego w całości od podstaw.

Strony przyjazne mobile

Responsywność to podstawa naszych działań. Każda strona na bazie DejvSoft CMS jest dostosowana do urządzeń mobilnych i doskonale wygląda na telefonach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę mobilnej, nowoczesnej strony internetowej, która będzie sprzedawać w Twoim imieniu!