Projekt oraz realizacja aplikacji mobilnej na systemy Android iOS dla branży HR

Aplikacja mobilna dla branży HR

AZ-Partner - aplikacja mobilna branża HR

Aplikacja mobilna w branży HR to doskonały pomysł, aby ułatwić kontakt pomiędzy agencją i pracownikami. Celem aplikacji, którą stworzyliśmy dla firmy AZ-Partner, jest ułatwienie stałego dostępu do ofert agencji, a także lepsza organizacja przepływu wiadomości i potrzebnych dokumentów pomiędzy osobami, które już pracują dla agencji.

Aplikacja mobilna jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Na jej potrzebę zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dedykowane API do wymiany danych pomiędzy serwerem a aplikacją. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej użytkownicy mogą w wygodny sposób przeglądać oferty pracy oraz przesyłać swoje aplikacje. Ponadto mają dostęp do historii zrealizowanych już zleceń oraz listy wypłat. Dzięki wbudowanym w aplikację powiadomieniom użytkownicy są na bieżąco informowani o ofercie firmy.

Ważną funkcją aplikacji mobilnej dla branży HR jest ułatwienie kontaktu pomiędzy pracownikami a opiekunami i rekruterami. Użytkownik z łatwością może przesłać potrzebne dokumenty, zadać pytanie, czy przesłać ankietę po zrealizowanym zleceniu.

Funkcją dodatkową aplikacji mobilnej jest program lojalnościowy, który nalicza punkty za każdy przepracowany dzień. Punkty następnie są przeliczane na bonusy finansowe.

Aplikacja mobilna dla branży HR - cechy projektu:

  • aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android oraz iOS
  • intuicyjny interfejs, który umożliwia przesyłanie wiadomości, stały kontakt z agencją oraz przesyłanie dokumentów
  • funkcja powiadomień
  • program lojalnościowy, który nalicza punkty
  • możliwość aplikacji na ofertę pracy
  • dedykowane API do wymiany danych pomiędzy serwerem a aplikacją
  • szybkość działania
Zobacz pozostałe realizacje stron www, e-sklepów i aplikacji mobilnych naszego autorstwa.