Nowoczesna, responsywna strona internetowa dla salonu kosmetycznego

Identyfikacja wizualna. Projekt logotypu, wizytówek oraz ulotek

Nowoczesna strona www dla salonu kosmetycznego

Studio Urody "Lavenda" - strona dla salonu kosmetycznego

Stworzyliśmy stronę internetową dla salonu kosmetycznego Studio Urody "Lavenda" z Opola. To estetyczny, prosty, wizytówkowy projekt, którego celem jest przedstawienie usług, z których klientki mogą skorzystać w salonie. Ponadto dla salonu kosmetycznego Studio Urody "Lavenda" zaprojektowaliśmy logo, wizytówki oraz ulotki. Projekt identyfikacji doskonale oddaje zamysł marki, wpisując się gust grupy docelowej salonu kosmetycznego.

Strona internetowa salonu kosmetycznego to niezbędny element marketingu internetowego, którego nie warto pomijać w swoich działaniach. Własna witryna www pomaga budować profesjonalny wizerunek salonu, umożliwia klientom szybkie zapoznanie się cennikiem czy wcześniej zrealizowanymi usługami (portfolio manicure, portfolio fryzjerskie, portfolio kosmetyczne).

Projekt strony www dla salonu kosmetycznego Lawenda jest responsywny, czyli dopasowany do urządzeń mobilnych. To szczególnie ważne w salonach kosmetycznych, ponieważ najwięcej wyszukiwań w tej branży jest wykonywanych właśnie przez telefony komórkowe. Optymalizacja SEO pozwala na dotarcie do nowych klientów, którzy poszukują usług w Twojej okolicy. Logotyp i spójna identyfikacja dbają o atrakcyjny wizerunek marki, co w przypadku usług beauty jest bardzo istotnym czynnikiem decyzyjnym.

Strona dla salonu kosmetycznego – cechy projektu:

  • spójna i atrakcyjna identyfikacja wizualna firmy
  • responsywna strona www
  • czytelny przekaz
  • atrakcyjne logo, które swoim designem nawiązuje do nazwy
  • projekt wizytówek i ulotek informacyjnych
Zobacz pozostałe realizacje stron www, e-sklepów i aplikacji mobilnych naszego autorstwa.