Poznaj DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

Tworzymy szybkie, nowoczesne strony internetowe, którymi możesz zarządzać samodzielnie!

Dowiedz się więcej!

DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

Chcesz w przyszłości samodzielnie edytować swoją firmową stronę www? Marzysz o unikalnej witrynie, która wyróżni Cię na tle konkurencji? Zależy Ci na pełnym bezpieczeństwie i pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce?

Strony internetowe stworzone przez naszą agencję interaktywną bazują na autorskim CMS-ie, czyli systemie do zarządzania treścią. Dlaczego postawiliśmy na takie rozwiązanie? Daje Ci to ogromną przewagę na wielu obszarach. Twoja strona internetowa będzie szybka i osiągnie wysokie pozycje w Google. Zapewnimy Ci 100% bezpieczeństwa. Ponadto, treści możesz edytować samodzielnie - panel do zarządzania treścią jest niezwykle łatwy w obsłudze.

Co to jest CMS?

Zacznijmy jednak od początku. Co to jest CMS? CMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią, czyli Twoją stroną internetową. Wygodny panel, w którym możesz wstawić nowy wpis na blog, zmienić zdjęcia lub zaktualizować ceny swoich usług.

Jeżeli nie zatrudniasz programisty, bardzo ważne, aby system, na którym opiera się Twoja strona był maksymalnie intuicyjny. Jego obsługa powinna być równie łatwa, co obsługa zwykłego edytora tekstu.

Co jest lepsze: Wordpress czy autorski CMS?

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć autorski CMS? Dlaczego nie korzystamy, tak jak wiele agencji, z popularnego systemu Wordpress? To dla nas oczywisty wybór. Nie chodzimy na skróty. Przewaga autorskich rozwiązań jest naprawdę znacząca. A my chcemy dla naszych klientów jak najlepiej.

Strony stworzone na Wordpress są o wiele mniej wydajne, ładują się dłużej, nie mają odpowiednich zabezpieczeń, a ich kod jest jawny i dostępny dla wszystkich.

Ponadto, każdy gotowy CMS ma swoje ograniczenia. Z DejvSoft CMS nie musisz iść na żadne kompromisy. Twoja strona będzie szyta na miarę – w pełni unikalna i dostosowana do potrzeb Twoich Klientów.

Chcesz pozycjonować swoją stronę? Nasze witryny mają super wyniki w Google – i to bez zamawiania dodatkowych usług marketingowych. Jak to możliwe? Po pierwsze - szybkość i wydajność kodu są doceniane przez algorytmy wyszukiwarki. Po drugie - każdy element strony jest zoptymalizowany pod SEO.

Poznaj zalety DejvSoft CMS

Elastyczność

Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty stron www. Dzięki DejvSoft CMS jesteśmy elastyczni. Możemy stworzyć stronę, która będzie w 100% odpowiadała Twojej wizji.

Wysoka wydajność - szybkie ładowanie strony

Co robisz, jeżeli strona www, na którą chcesz wejść ładuje się kilkanaście sekund? No właśnie. Wydajność Twojej witryny to podstawa - zarówno w oczach klientów, jak i algorytmów Google.

Łatwa edycja treści, jak w edytorze office

Masz dość rozgryzania kolejnych systemów? Autorski CMS DejvSoft swoim wyglądem przypomina stary, dobry Microsoft Word. Wszystkie opcje masz pod ręką. System do zarządzania treścią MUSI BYĆ INTUICYJNY.

100% bezpieczeństwa

Strony internetowe, które tworzymy są stabilne i odporne na ataki hakerskie. Kod jest bardzo dobrze zabezpieczony.

Bazujemy na modułach

Strona jest budowana modułowo. W każdej chwili możesz włączyć lub wyłączyć dodatkowe funkcjonalności, bez zmian w całym systemie.

Szablony dla podstron

Często zmieniasz wygląd swojej strony? DejvSoft CMS umożliwia zmianę wyglądu dla wszystkich lub wybranych podstron, na bazie jednego, autorskiego szablonu.

Strony przyjazne mobile

Responsywność to podstawa naszych działań. Każda strona na bazie DejvSoft CMS jest dostosowana do urządzeń mobilnych i doskonale wygląda na telefonach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę mobilnej, nowoczesnej strony internetowej, która będzie sprzedawać w Twoim imieniu!