DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

DejvSoft CMS - profesjonalny system zarządzania treścią

DejvSoft CMS - profesjonalny system dopasowany do Twoich potrzeb

Profesjonalny CMS

Szukasz rozwiązania, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb? Masz dość systemów, które działają powoli zużywając przy tym ogromne ilości zasobów serwera? Czas to pieniądz - wolno działająca strona jest negatywnie odbierana przez Twoich klientów. Zmień to już dziś.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego projektując system DejvSoft CMS zaimplementowaliśmy rozwiązania bazujące na zdobytej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu. Zapoznaj się z możliwościami systemu aby przekonać się że jest to system właśnie dla Ciebie. Poniżej wymieniliśmy tylko część z nich.

Intuicyjny interfejs

Interfejs graficzny jest pośrednikiem pomiędzy użytkownikiem a systemem. Dlatego powinien być prosty w obsłudze, przejrzysty ale przede wszystkim intuicyjny. Takie założenia przyjęliśmy projektując interfejs systemu DejvSoft CMS. Opcja, której szukasz jest w miejscu, w którym się jej spodziewasz - prawda, że proste?

Edycja treści

Ludzie przywiązują się do rozwiązań, które znają i lubią. CMS (ang. Content Management System) oznacza system zarządzania treścią. Czym byłby taki system, gdyby jakakolwiek zmiana treści na stronie była dla użytkownika katorgą? Aby jak najbardziej umilić użytkownikowi pracę z systemem wprowadziliśmy rozwiązanie, które swoim wyglądem przypomina edytor tekstu Microsoft Word.

Edycja treści

Modułowość

Moduły czyli tzw. wtyczki pozwalają na wprowadzenie nowych funkcjonalności do systemu. Główną zaletą modułowości jest to, że wprowadzenie nowych funkcjonalności nie wymaga zmian w rdzeniu systemu, co dodatkowo zwiększa stabilność całego systemu. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili możesz włączyć bądź wyłączyć dany moduł bezposrednio z panelu administracyjnego.

System szablonów

Często zmieniasz wygląd swojej strony? A może checsz mieć różny wygląd strony na różne okazje?

Dzięki DejvSoft CMS jest to możliwe. System wyposażony jest w mechanizm zmiany szaty graficznej stron, który działa w kilku trybach:

  • zmiana wyglądu dla wszystkich podstron
  • zmiana wyglądu dla wybranych podstron
  • zmiana wyglądu wybranych podstron w określonym przedziale czasowym

Responsywność

Responsywność jest techniką projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlany. W dobie rosnącej popularności urządzeń mobilnych należy projektować systemy w taki sposób aby niezależnie od tego, czy strona będzie wyświetlana na smartfonie, tablecie czy komputerze zawsze musi prezentować się idealnie. Dlatego tak ogromny nacisk kładziemy na responsywność we wdrażanych przez nas projektach.

Responsywność