Poznaj DejvSoft

Poznaj DejvSoft

Pomożemy Ci osiągnąć sukces

Pasja

Każdy ma jakieś pasje. Naszą pasją jest programowanie. Każdy projekt traktujemy jako największy i najważniejszy. Dzięki takiemu podejściu odczuwamy podwójną satysfakcję z kolejnego wdrożonego projektu. Klient natomiast otrzymuje produkt, który jest dopasowany do jego potrzeb. Wdrażane przez nas systemy są jak dobrze skrojony garnitur.

Doświadczenie

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w wdrażaniu systemów informatycznych. Powstaliśmy jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi informatyczne w dynamicznie rozwijającej się branży IT. Dynamiczny rozwój oraz powstające nowe technologie sprawiają, że ciągle poszerzamy swoją wiedzę. Projekty przez nas wdrażane staramy się wykonywać na jak najwyższym poziomie, używając przy tym najlepszych narzędzi, procedur i praktyk.

DejvSoft CMS

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie własnego rozwiązania z zakresu systemów CMS. CMS (ang. Content Management System), czyli system zarządzania treścią jest oprogramowaniem, dzięki któremu Klient w prosty oraz szybki sposób może zarządzać własną stroną internetową. Dzięki przejrzystemu oraz intuicyjnemu interfejsowi obsługa systemu jest bajecznie prosta a przy tym przyjemna. 

Kompetencje

Wszystkie wdrażane przez nas projekty tworzone są przy użyciu najnowszych narzędzi oraz technologii. Ogromny nacisk kładziemy na RWD (ang. Responsive Web Design). Responsywność jest techniką projektowania strony internetowej, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlany. Niezależnie od tego, czy strona będzie wyświetlana na smartfonie, tablecie czy komputerze zawsze będzie się prezentowała idealnie. 

  • PHP
  • HTML5
  • CSS3
  • jQuery
  • MySQL